Farma Bílá

V srdci České Kanady přímo na návsi obce Bílá u Číměře provozujeme plně zrekonstruovaný penzion s minimlékárnou a v nedaleké vzdálenosti farmu.
A jak to všechno začalo?

Na začátku jsme si spíš jen tak pro radost pořídili několik lam alpak, postupně k nim přibyla koza girgentánská a holandská zakrslá, daněk evropský, antilopa jelení, ovce cápová a Jákobova a nesměl chybět také shetlandský pony a oslík domácí. Naše zvířecí rodina se postupně rozrostla o telátka mini zebu, jerseyské kravky, nandu pampového a každodenní radost máme především z klokánků bennettových. Milým důkazem toho, že se u nás zvířátkům líbí, jsou stále přibývající nová mláďata.

Ve vlastní minimlékárně vyrábíme „domácí“ poctivé mléčné výrobky z kozího a kravského mléka. Velký podíl na kvalitě a chuti těchto výrobků má jistě také domácí způsob chovu našich koz a jerseyských krav, které se pasou na pastvinách nepopsatelně nádherné krajiny České Kanady. Vyrábíme mléčné výrobky bez konzervantů, náhražek a barviv, výrobky maximálně přírodní povahy.

Naše jogurty, sýry a pomazánky můžete ochutnat při snídaních v hotelu Florian Palace, v zákuscích v Kavárně a cukrárně Florián nebo zakoupit v prodejním stánku v OMC sv. Florián, kde zakoupíte i např. jedinečný Jindřichohradecký rumový dezert, který vyrábíme společně s jindřichohradeckou firmou Fruko Schulz s.r.o. .

Penzion v jihočeském stylu je vhodný pro pořádání firemních teambuildingů a konání svateb. Náš personál zajistí kompletní svatební servis dle přání snoubenců.

Pro hotelové hosty rádi zajistíme prohlídku farmy, minimlékárny a penzionu.


WWW: www.farmabila.cz


Copyright © 2017 - 2019 Florian Palace. Všechna práva vyhrazena