Dárkový obchod Floriánek

V našem dárkovém obchodě Floriánek si vybere každý. Nakoupíte u nás nejen dárky pro Vaši rodinu a přátele, ale i pro vlastní potěšení. Snažíme se Vám nabídnout jak široký sortiment kvalitních produktů, tak luxusní zboží pro náročnější zákazníky.

V naší vinotéce naleznete opravdové skvosty. Z řad vín si můžete vybrat jak červená, tak bílá tradiční moravská vína. Pro výjimečné příležitosti nabízíme francouzská šumivá vína Moët, Don Perignon a Louis Roederer Cristal. Nesmíme také zapomenout zmínit tradiční skotskou, irskou a japonskou whisky. Máme i široký výběr archivních koňaků a vinných destilátů. Z delikates jsme pro Vás připravili metaxu, tequillu, kvalitní rum a ruskou vodku.

Milovníci doutníků si u nás také přijdou na své. V našem humidoru skladujeme vlhké doutníky vyráběné na Kubě a v Dominikánské republice. Vybrat si můžete z mnoha značek: Cohiba, Bolivar, Romeo y Julieta, Hoyo de Monterrey, H. Upmann, Partagas, Don Diego, Flor de Copan, Stanislaw a další. Gilotina, zapalovač nebo popelník na doutníky mohou být tím pravým dárkem pro milovníky doutníků.

I pánové u nás nakoupí vhodný dárek pro své drahé polovičky. Pro potěšení dámského oka a zkrášlení domova naleznete v nabídce porcelánové vázy a mísy značky Kaiser, skleněné svícny s kamínky Swarovski od firmy Implexions, nápojové sklo, svícny a vázy české výroby, originální a ručně vyráběná keramika nebo hodiny Allen Designs . Dámy jistě potěší některý z našich módních doplňků (deštníky, manikúry, značky Lisbeth Dahl) nebo elegantní šperkovnice.

Svým blízkým spolupracovníkům a přátelům můžete jako dárek věnovat i kvalitní plnicí pera značek Parker a Waterman, originální peněženky Vendula London, jedinečné vonné svíčky WoodWick. Také si u nás vyberete z široké nabídky výborných Fairtrade čajů English Tea Shop. Skvělým dárkem bude francouzská delikatesa v podobě čokoládových lanýžů, od rodinné společnosti Mathez. Jistě Vás nadchnou upomínkové předměty značky Crystocraft, které jsou zajímavé svým designem a krásným zpracováním.

Naše prodejní asistentky Vám rády poradí s výběrem vhodného dárku a případně jej i dárkově zabalí.


9:00-18:00
9:00-17:00

E-shop: www.darky-florianek.cz/


Copyright © 2017 - 2019 Florian Palace. Všechna práva vyhrazena